17286.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 000 Ft
Vitéz Csikós Jenő: Katona leszek. Pistike álma. Kálmán Viktor és Németh Nándor. [Bp.,1944], Makk József, 12 sztl. lev.+ 4 t. (színes képtábla.) Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.