17297.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 200 Ft
Nagy ABC. Tábori Piroska versei. Körtvélyesi Sávely Dezső rajzaival. (Bp., cca 1935), Dante. Kiadói leporellószerű félvászon-kötés, a címlap elvált a kötéstől, kissé sérült, kopott, helyenként kissé foltos.