17306.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Hadmenet, nászmenet. Irtisi osztják mesék és mondák. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Vértesi Edit. A versbetéteket Képes Géza fordította. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1975, Európa. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói szakadt, kopott papír védőborítóban, volt könyvtári példány, címlaphiánnyal.