6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., [1932], Athenaeum. 592+1 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány lap sérült.