Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 33

Szabadfalvi József: Méhészkedés a szatmári Erdőháton. A szerző, Szabadfalvi József (1928-2001) etnográfus által K. Kovács Péter (1912-1981) néprajzkutató, etnográfus DEDIKÁLT példány. Közlemények a debreceni Kossuth Lajos Tudományegyetem Népajzi Intézetéből 6. sz. Bp., 1957., Akadémiai Nyomda, 32 p. Kiadói papírkötések.
17037.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
dr. Csorba Zoltán: Az almafa lisztharmat. Bp., 1962. Mezőgazdasági. 134p. Kiadói papírkötésben.
17038.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17039.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Johannes Erich Flade: A szamár. Ford.: Agócs Mónika. Bp.,2002,Mezőgazda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17040.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dísznövénytermesztés. Szerk.: Nagy Béla. Bp., 1975., Mezőgazdasági. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban
17041.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gyümölcsfák védelme. Szerk.: Jenser Gábor. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó, 538+2 p. Második kiadás. Számos fekete-fehér képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, a hátsó szennylapon sarokhiánnyal.
17042.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes könyvtétel, 3 db: 101 hasznos ötlet: A bonsai, Martinovich-Folk: Dísznövények gyógyítása, Rápóti-Romváry: Gyógyító növények. Különféle kiadásban és kötésben, változó állapotban, kopottak, egy kissé sérült kötéssel.
17043.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 12 db: Közte Venesz-Túrós: A szakácsmesterség kézikönyve, Romváry: Fűszerek könyve, Inczefi: Fűszernövényeink és fűszerkészítés...stb. + Receptkártyák. Különféle kiadásban és kötésben, változó állapotban, kopottak.
17044.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Berghaus Kochbuch/Cookbook/Livre de cuisine/Libro de cocina. Német, angol, francia és spanyol nyelven. hn., én., Berghaus. Kiadói kartonált papírkötés.
17045.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
3 db szakácskönyv: Az Új idők receptkönyve. Reprint kiadás. Bp., 1989, IPKV, 280 p. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval. + Vitalij Lvovics Begunov: Sajtok könyve 200 recepttel. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. + F. Nagy Angéla: Saláta ABC. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
17046.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Buga László: Receptírás után. Nem novellák, nem riportok, nem karcolatok, csak egy falusi orvos emlékei. Hunnia Könyvek. Esztergom, 1940, Hunnia. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kopott szakadozott, foltos papír védőborítóban, de belül jó állapotban, volt könyvtári példány. Ritka!
17047.

Buga László: Receptírás után. Nem novellák, nem riportok, nem karcolatok, csak egy falusi orvos emlékei. "Hunnia" Könyvek. Esztergom, 1940, Hunnia. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kopott szakadozott, foltos papír védőborítóban, de belül jó állapotban, volt könyvtári példány. Ritka!

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17048.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft