Veres Péter: A Székelyudvarhelyi Képtár. A Haáz Rezső Múzeum Képtára. Székelyudvarhely, 2001, Haáz Rezső Alapítvány. 73 p. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon kötés, kiadói sérült papír védőborítóval, előzéklapon kb. 1,5x6 cm méretű hiánnyal a jobb felső sarokban. máskülönben jó állapotban.