16625.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 400 Ft
Csányi Károly: A műemlékrestaurálás. A Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai XX. kötet, 19. füzet Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 60 p. Fekete-fehér képekkel, alaprajz-ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel. A szerző, Csányi Károly (1873-1955) építész, művészettörténész által Dr. Rados Jenő (1895-1992) építész, építészettörténész részére DEDIKÁLT példány.