Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 182

16616.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16617.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16618.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Berthold Daun: Veit Stoß. Künstler-Monographien LXXXI. Bielefeld-Leipzig, 1906, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kiadói kopott, sérült papírkötés, de ezt leszámítva jó állapotban.
16619.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16620.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szaszák György: Kassai műtermek. Pozsony, 2000, AB-ART Kiadó. 96p. Színes és kekete-fehér képekkel. többek közt Jakoby Gyula, Löffler Béla, Eckerdt Sándor, Duncsák Attila műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16621.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16622.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kotsis Iván: A mai magyar építészet. Különnyomat a Magyar Szemle 1939. szeptemberi számából. Bp., 1939, (Athenaeum-ny.), 9 p. Kiadói tűzött papírkötés.
16623.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kubinszky Mihály: Adatok a vonatfogadó csarnokok történeti fejlődéséhez. Különnyomat a Közlekedéstudományi Szemle 1960. évi számából. Bp., 1960, 224-234 p. Tűzve, néhány kis lapszéli sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT.
16624.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csányi Károly: A műemlékrestaurálás. A Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai XX. kötet, 19. füzet Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 60 p. Fekete-fehér képekkel, alaprajz-ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel. A szerző, Csányi Károly (1873-1955) építész, művészettörténész által Dr. Rados Jenő (1895-1992) építész, építészettörténész részére DEDIKÁLT példány.
16625.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Rados Jenő: A magyar klasszicista építészet emlékei. Mérnöki Továbbképző Intézet előadás sorozatából M. 20. Kézirat gyanánt. (Jegyzet). Bp., 1952, Tankönyvkiadó, 21 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kisebb szakadásokkal, jegyzetekkel.
16626.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Műegyetemi Közlemények.1948. 2. sz. Szerk.: Dr. Mihailich Győző. Bp., 1948, Mérnöki Továbbképző Intézet (Műegyetemi-ny.), 96 p. Benne többek között Rados Jenő, építész, építészettörténész, ill. Weichinger Károly építész írásaival. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Angol, német és francia nyelven. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kisebb szakadással.
16627.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft