Pákh Albert: A magyar ember könyvtára. I. köt. Pest, 1863., Heckenast ... https://www.darabanth.com/hu/416-Gyorsarveres/416.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000025/Pakh-Albert-A-magyar-ember-konyvtara-I-kot-Pest-1863-Heckenast-Gusztav-397plus1-p-Korabel~II2622981
2622981
17451
416
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,42 EUR , 6,25 USD
Leírás: Pákh Albert: A magyar ember könyvtára. I. köt. Pest, 1863., Heckenast Gusztáv, 397+1 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzéssel.
: hsz