Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 252

Prágai házjegyek Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozat, használt, szép állapotban.
17426.

Prágai házjegyek Tandem Grafikai Stúdió "Anno" sorozat, használt, szép állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tiszamarti Antal: Pellengér. Mi a magyar? Bp., 1940., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
17427.

Tiszamarti Antal: Pellengér. "Mi a magyar?" Bp., 1940., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17428.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17429.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Papp József: Hagyományok és tárgyi emlékek az Eötvös Loránd Tudományegyetemen. Bp., 1982, ELTE. Kiadói papírkötés, megjelent 1200 példányban, benne az alapító okirat facsimile kiadásával, kopott
17430.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Páskándi Géza: Árpád-házi triptichon. ALÁÍRT! Lakitelek, 1994, Antológia Kiadó. Kiadói műbőr kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
17431.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Emőd Tamás versei. Nagyvárad. é.n. Petőfi nyomda. Kiadói, foltos félvászon kötésben
17432.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dragomán György: A pusztítás könyve. Bp.,én.,Balassi. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, sérült, kopott borítóval.
17433.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Pozsgay Imre: Koronatanú és tettestárs. DEDIKÁLT! Bp.,1998., Korona. Kiadói papírkötés.
17434.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10
Bogáti Péter: A mahagóni ember. László Károly regényes életrajza.DEDIKÁLT! Bp.,1986,Móra. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17435.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Méray-Horváth Károly: Örök tűz. Bp., 1917., Athenaeum. Kiadói kissé kopott szecessziós papírkötés, kissé szakadt gerinccel.
17436.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dobozy Imre: Hatalom nélkül. DEDIKÁLT példány. Bp., 1979., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17437.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft