Magyarország Tételek száma: 1003
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2620905
20666
416
3200
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Gyula, Református templom és megyeháza. Dobay János kiadása 2622143
20667
416
5500
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1906 Gyula, Erzsébet királyné (Sisi) szobor. M.T. és F.V. Koch és Pór kiadása (fl) 2620911
20668
416
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Gyula, Gyógypedagógiai Intézet, külső telep főépülete (fa) 1809923
20669
416
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1934 Gyula, József szanatórium, női osztály 2619597
20670
416
Hungary
KĂŠpeslapok
Hajdúszoboszló, fürdőzők. Czeglédy Foto 1941-1943 - 2 db fotó 2620837
20671
416
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1910 Hajdúszoboszló, Körner és Társa gőzmalom. W.L. Bp. 2087. (EK) 2620833
20672
416
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1910 Hajdúszoboszló, Fő tér, Bika szálloda, templom. W.L. Bp. 2096. (EK) 2613631
20673
416
3200
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1915 Hajdúszoboszló, látkép, zsinagóga. Körner Béla kiadása (EB) 2610859
20674
416
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Hajdúszoboszló, Strand, fürdőzők, Meinl kávé, Tungsram rádiócső és Tungsram Krypton reklám (kopott sarkak / worn corners) 2620840
20675
416
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1909 Hajdúszoboszló, M. kir. állami polgári fiúiskola. W.L. 2093. (EB) 2620845
20676
416
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1909 Hajdúszoboszló, Hajdú megyei takarékpénztár. W.L. 2089. + "KŐRÖSMEZŐ - BUDAPEST 299. SZ. C" vasúti mozgóposta bélyegző (EB) 2618626
20677
416
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1901 Harkányfürdő, Park. Feiler Mariska kiadása (EK) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft