13159.
416. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Huber Pál (?-): Virág. Fotóművészeti alkotás, jelzett, számozott (6/25), 29,5x39,5 cm, felületi sérülésekkel, könnyűfém keretben,