Fotó

Tételek száma: 452

1920-1968 30 db vegyes fotó, vegyes méretben.
13584.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13585.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13586.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nem élhetek muzsikaszó nélkül és a Magyarok c .film 6 db film fotója. 24x18cm
13587.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vegyes negatív és üvegnegatív tétel, összesen kb. 50-60 db, vegyes témában (felvonulás, városképek, családi képek, stb.) és méretben, egy üveglap sérült
13588.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1870-1910 Német/erdélyi származású, pesti zsidó kereskedőcsalád és rokonságuk családi fotóalbuma. Összesen 80 db keményhátú fotó (kabinetfotó, vizitkártya), 40 különböző műteremből (közte ritkán előfordulóak, pl. Büki Fejér Róza, Barabás Miklós, Schrecker Ignác, Szentkuty István, Schöfft Béla, Simonyi Antal). A képeken többek közt Tolvaj Aladár, a győri nyugdíjintézet elnöke, Diviaczky János kölcsönszövetkezeti igazgató, Dr. Huszka János miniszteri tanácsos. Dekoratív, bársonyborítású, fémveretes, kapcsos albumban, helyenként kissé sérült albumlapokkal.
13589.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
cca 1900 Boczkó Edit (szül. Ruzicska) gyerekkori portréja, selyemre készített keményhátú fotó (Klomann Nándor esztergomi műterméből), vizitkártya, paszpartuban, keretben, 16x10,5 cm (külső méret: 29,5x24 cm) + ugyanaz a felvétel fotólapon, hátoldalán feliratozva, 14x9 cm
13590.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1916 Debrecen, számvivő altiszti iskola csoportképe, hátoldalán a képen szereplők aláírásaival (Ónody Mihály, Sziky Károly, Blattner Géza, stb.), keményhátú fotó Burg Izsó Adria műterméből, 23x17 cm (tejes méret: 34x29 cm)
13591.

1916 Debrecen, számvivő altiszti iskola csoportképe, hátoldalán a képen szereplők aláírásaival (Ónody Mihály, Sziky Károly, Blattner Géza, stb.), keményhátú fotó Burg Izsó "Adria" műterméből, 23x17 cm (tejes méret: 34x29 cm)

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca. 1920 2db fotó, menyasszony és házaspár, Ábrahám István műterméből, Miskolc, 35,5x23cm
13592.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1932-1933 A Békeffy revü külföldi turnéjának fényképei, kb. 200 db fotó feliratozva, albumban, 9x6 cm körüli méretben
13593.

cca 1932-1933 A "Békeffy" revü külföldi turnéjának fényképei, kb. 200 db fotó feliratozva, albumban, 9x6 cm körüli méretben

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1930-1940 Szemerey Zoltán (1908-?) festőművész munkáiról készült fotók, 5 db, rajtuk többek között Karafiáth Jenő (1883-1952) főpolgármesterrel, változó állapotban, 29x24 cm és 23x15 cm közötti méretben
13594.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Jégtörő I. hajó nagy méretű fotó 29x23 cm
13595.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft