Nagy Ernő (1973-): Színes táj. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett, kissé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Nagy-Erno-1973-Szines-taj-Olaj-karton-Jelzett-Uvegezett-kisse-serult-fakeretben-49x~II2612747
2612747
10236
416
26000
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: Nagy Ernő (1973-): Színes táj. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 49x69 cm.