Gross Arnold (1929-2015): Jan van Eyck emléklap. Színes rézkarc, papír... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gross-Arnold-1929-2015-Jan-van-Eyck-emleklap-Szines-rezkarc-papir-Jelzett-13x7-cm-Uvege~II2618831
2618831
10114
416
70000
Leírás: Gross Arnold (1929-2015): Jan van Eyck emléklap. Színes rézkarc, papír. Jelzett. 13x7 cm. Üvegezett fém keretben.