Dudás Jenő (1900-1991): Tél. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Dudas-Jeno-1900-1991-Tel-Rezkarc-papir-jelzett-Lap-szele-kisse-foltos-Uvegezett-fake~II2617859
2617859
10080
416
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: Dudás Jenő (1900-1991): Tél. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm
: tm
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: