Tétel

Kikiáltási ár:

55 000 Ft
148,65 EUR, 161,76 USD

Leírás:

Angyal Júlia (1941-): Szent László látomása. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 70×50 cm. Reprodukálva: Ars sacra. Angyal Júlia alkotásai. H.n., é.n., k.n., 56. oldal. KIállítva az alábbi egyéni kiállításokon: 2012 Párbeszéd Háza Bp.; 2015 Budai Klub Galéria, Bp.; 2019, Galéria 12, Bp.; 2019 Szent István Közösségi Ház, Martonvásár.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf