Tétel

Kikiáltási ár:

10 000 Ft

31

Leírás:

Andy Warhol (1928-1987): Popeye. Ofszet-litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 59/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett./ Offset -lithography 42x36 cm, lapméret 56x38 cm, / Offset-lithography

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras