Olvashatatlan jelzéssel: Mi vagyunk az üresek, 1983. Olaj, vászon jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Mi-vagyunk-az-uresek-1983-Olaj-vaszon-jelzett-hatoldalan-cimken-~II2619513
2619513
10570
416
42000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
42 000 Ft 113,51 EUR , 123,53 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Mi vagyunk az üresek, 1983. Olaj, vászon jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, kissé sérült. Fakeretben. 48×63 cm
: pelikán kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: