Olvashatatlan jelzéssel (... Abgail?): Polonéz. Akvarell, papír. 31x22... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Abgail-Polonez-Akvarell-papir-31x22-cm-Uvegezett-serult-f~II2620915
2620915
10574
416
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel (... Abgail?): Polonéz. Akvarell, papír. 31x22 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
: tm