10450.
416. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
6 000 Ft
Klein J jelzéssel (Klein József?): Álló női akt. Szén, papír, foltos, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 34,5×20,5 cm