Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 25
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2609367
10718
416
Ex libris - small-graphics
3 db ex libris linómetszet 2595979
10719
416
Ex libris - small-graphics
8 db magyar és külföldi ex libris, klf. alkotók (Menyhárt József, Andruskó Károly, Roland Roveda, stb.), klf. technikák, papír, részben papírra montírozva. 2610038
10720
416
Ex libris - small-graphics
12 db ex libris és kisgrafika, főleg magyar, klf technikák, részben jelzettek 1361179
10721
416
Ex libris - small-graphics
Perei Zoltán (1913-1992): Ex libris Galambos Ferenc. Linó 27/50, papír, jelzett, 13×9 cm 1355350
10722
416
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 5×4 cm 2613736
10723
416
Ex libris - small-graphics
cca 1939-1941 3 db alkalmi kisgrafika, közte Bánszki Tamás (1892-1971) két grafikája, vegyes állapotban, 14x10 cm és 15x13,5 cm között 2618866
10724
416
Ex libris - small-graphics
3 db kisgrafika, közte Bánszki Tamás (1892-1971) és G. Szabó Kálmán (1897-1955) metszete, vegyes állapotban, 15x9 cm és 18x13 cm között 2610157
10725
416
Ex libris - small-graphics
12 db ex libris és kisgrafika, főleg magyar, klf technikák, részben jelzettek 2610030
10726
416
Ex libris - small-graphics
12 db ex libris és kisgrafika, főleg magyar, klf technikák, részben jelzettek 2610035
10727
416
Ex libris - small-graphics
12 db ex libris és kisgrafika (Andruskó, Gelabert Casas, Juhansoo), főleg magyar, klf technikák, részben jelzettek 2616437
10728
416
Ex libris - small-graphics
Mátrai Vilmos (1877-1961): Parlament. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 8×10 cm 2619252
10729
416
Ex libris - small-graphics
3 db erotikus ex libris Menyhárt József, Réthy István collection Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft