Üvegtárgyak Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2602297
11677
415
Glass-objects
Egermann jellegű rubinpácolt üvegváza. Kézzel készült, cseh kristályüveg, virágmotívummal díszített, csiszolt. XX. század, kopott. m: 20,5 cm 2602298
11678
415
Glass-objects
Egermann jellegű rubinpácolt üvegváza. Kézzel készült, cseh kristályüveg, virágmotívummal díszített, csiszolt. XX. század, kopott. m: 21 cm 2603012
11679
415
Glass-objects
Murano díszváza, üveg, etikettel jelzett, hibátlan, m:36cm 2603072
11680
415
3800
Glass-objects
Ólomkristály bonbonier, hibátlan, m:13cm 2603108
11681
415
Glass-objects
Iparművészeti retró kék üveg váza, hibátlan, m:27cm 2603328
11682
415
Glass-objects
2 db hialit üveg tál, pici csorbával, d: 24-30cm 2603320
11683
415
Glass-objects
Finn Iittala design mécsestartó, üveg, etikettel jelzett, hibátlan, d: 10,5cm 2603284
11684
415
Glass-objects
Kék üveg váza, kopásnyomokkal, m:15cm 2603283
11685
415
Glass-objects
Borostyánüveg cseh doboz, kopásnyomokkal, 12x9x6cm 2603271
11686
415
Glass-objects
Humppila finn design üveg kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, m:12cm, d:23cm 2603218
11687
415
Glass-objects
Cseh dísz tálka, üveg, kopásnyomokkal, d:15cm 2603221
11688
415
Glass-objects
Cseh kínálótálka, üveg, FRANTISEK ZEMEK design, 1970 körül, kopásnyomokkal, m:12cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft