Virágmintása porcelán váza, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, m: 24 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Viragmintasa-porcelan-vaza-jelzett-matricas-kopasnyomokkal-m-24-cm~II2511180
2511180
11535
415
100
Leírás: Virágmintása porcelán váza, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, m: 24 cm
: karap_norbert