Kínai figura, 2db, fehér mázas porcelán, jelzett, sérülésekkel, m:21cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Kinai-figura-2db-feher-mazas-porcelan-jelzett-serulesekkel-m21cm~II2599595
2599595
11587
415
Leírás: Kínai figura, 2db, fehér mázas porcelán, jelzett, sérülésekkel, m:21cm
: tm