Kína (Zhongguo Zhi Zao) fali dísztányér, részben kézzel festett, porce... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Kina-Zhongguo-Zhi-Zao-fali-disztanyer-reszben-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopott-d~II2606835
2606835
11553
415
Leírás: Kína (Zhongguo Zhi Zao) fali dísztányér, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopott, d:20cm
: nagy_andras