Hollóházi Erika mintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyom... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-Erika-mintas-porcelan-vaza-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-20-cm~II2604602
2604602
11443
415
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Hollóházi Erika mintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm
: nagy_andras