Herendi tojás alakú só és bors szóró, jelzett, másodosztály, kopásnyom... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-tojas-alaku-so-es-bors-szoro-jelzett-masodosztaly-kopasnyomokkal-m6cm~II2607386
2607386
11281
415
Leírás: Herendi tojás alakú só és bors szóró, jelzett, másodosztály, kopásnyomokkal, m:6cm
: pk