Herendi Viktória mintás szószos tál, Lavel Budapest felirattal, kézzel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-szoszos-tal-Lavel-Budapest-felirattal-kezzel-festett-jelzett-kopas~II2538887
2538887
11190
415
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 54,05 EUR , 58,82 USD
Leírás: Herendi Viktória mintás szószos tál, Lavel Budapest felirattal, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal,23x17 cm
: tm