Herendi Viktória mintás leveses tál fedéllel, kézzel festett porcelán,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-leveses-tal-fedellel-kezzel-festett-porcelan-jelzett-hibatlan-apr~II2603580
2603580
11174
415
60000
Leírás: Herendi Viktória mintás leveses tál fedéllel, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, apró kopásnyomokkal. m:23cm, d:30x25cm
: nagy_andras