Cseh mitológiai jelenetes porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopot... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Cseh-mitologiai-jelenetes-porcelan-bonbonier-matricas-jelzett-kopott-foltos-maz-alatti-hajs~II2442873
2442873
11622
415
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: Cseh mitológiai jelenetes porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopott, foltos, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 11 cm
: pelikán_kristóf