2db porcelán tálka, jelzett, kopott, d: 13 és 15 cm. https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/2db-porcelan-talka-jelzett-kopott-d-13-es-15-cm~II2543088
2543088
11633
415
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: 2db porcelán tálka, jelzett, kopott, d: 13 és 15 cm.
: karap_norbert