11973.
415. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
28 000 Ft
75,68 EUR, 82,35 USD
Vadász puttó, tűzaranyozott ón figura, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 20,5 cm