Plakát

Tételek száma: 116

Párbaj semmiért. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Nagy Alice, Pataky Jenő, Csortos Gyula, Somlay Artúr, Vaszary Piri, Pethes Sándor és mások szereplésével. Rendezte: Martonffy Emil. Írták: Hunyady Sándor, Vaszary János. Zene: Losonczy Dezső. Litográfia, papír. Grund nyomda, Bp. Sérülésekkel, hiányokkal, hajtásnyomokkal, helyenként foltos. 94,5×31 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with damages, partially spotty.
14871.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
9
Pekingi lány (Disputed Passage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-1940. Dorothy Lamour, Akin Tamiroff és John Howard szereplésével. Rendezte: Frank Borzage. Litográfia, papír. Kellner Márkus, Bp. Paramount Pictures. Sérülésekkel, hajtásnyomokkal, foltos. 95×30 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie (Disputed Passage), lithograph on paper, with damages, spotty.
14872.

Pekingi lány (Disputed Passage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-1940. Dorothy Lamour, Akin Tamiroff és John Howard szereplésével. Rendezte: Frank Borzage. Litográfia, papír. Kellner Márkus, Bp. Paramount Pictures. Sérülésekkel, hajtásnyomokkal, foltos. 95×30 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("Disputed Passage"), lithograph on paper, with damages, spotty.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Egyetlen éjszaka (Nuit de décembre). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1941. Pierre Blanchar és Renée Saint-Cyr szereplésével. Rendezte: Curtis Bernhardt. Litográfia, papír. Kellner Márkus, Bp. Sérülésekkel, hajtásnyomokkal, lap tetején foltos. 93×30 cm / Vintage Hungarian poster of the French movie (Nuit de décembre), lithograph on paper, with damages, spotty on the top.
14873.

Egyetlen éjszaka (Nuit de décembre). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1941. Pierre Blanchar és Renée Saint-Cyr szereplésével. Rendezte: Curtis Bernhardt. Litográfia, papír. Kellner Márkus, Bp. Sérülésekkel, hajtásnyomokkal, lap tetején foltos. 93×30 cm / Vintage Hungarian poster of the French movie ("Nuit de décembre"), lithograph on paper, with damages, spotty on the top.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
14874.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Nemzetközi Vásár Budapest, május 1 - május 10. Tempera, karton. Jelzés nélkül. BNV plakátterv. Sérült. 69x50 cm
14875.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
14876.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1940 Bronhy édesség Stühmer plakát. Klösz nyomda. 31x94 cm Hajtva.
14877.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1990 Orosz István (1951- ): Tovariscsi konyec! MDF rendszerváltó plakát, felcsavarva, jó állapotban, 67,5×47 cm
14878.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
35
14879.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Svábhegyi Iskolaszanatórium a fogaskerekű svábhegyi végállomásánál plakát Pólya Tibor grafikus tervével. Ofszet .Jelzett. 32x46 cm
14880.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
cca 1970 Éljen a munkásosztály... szocreál plakát csak 600 pld 80x25 cm
14881.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1949 Baja, Bánáti tánciskola tánc tanfolyam plakát, hajtva, lyukasztással, kissé sérült, 42x30 cm
14882.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft