2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
cca 1960 Világifjúsági Találkozó (VIT) a Hősök terén, Budapesten. Rézkarc után készült ofszet nyomat, papír, kartonra kasírozva, jelzett (Csisztu?) a nyomaton, lap széle kissé foltos, 20x29,5 cm