1927 Az Első versenynap 100 éves évfordulóján az Úrlovasok Szövetkezete által Káposztásmegyeren tartandó versenyek programja, sok adattal a a korabeli versenyló tulajdonosok és lovak listájával, szép állapotban
1928-1929 The L. M. Ericsson Review c. svéd távközlés-technikai folyóirat két évfolyamának számai egybekötve, német nyelvű kiadás, fekete-fehér képekkel illusztrálva, aranyozott gerincű félvászon-kötésben / The L. M. Ericsson Review Swedish telecommunications journal's issues from 1928/29, German language edition, illustrated, in half-linen binding