Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 75
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2603428
11854
415
Antique
Az aranygyapjas rend szalag tartó része, Zománcozott fém. h: 8,5 cm / order of the golden fleece 2608211
11855
415
Antique
Pap Zoltán ( - ): Lovas. Bronz. Jelzett. m:9cm 2603916
11856
415
Antique
Keleti kézi tükör, jáde nyéllel, figurális fém borítással, türkizzel. 22 cm 2603406
11857
415
Antique
Női lábat fomármázó cigaretta szipka készlet két darab csont szipka, borostyán szopókával, bőr borítású dobozban, sérüléssel 2491095
11858
415
15000
Antique
XIX. századi csikóbőr kulacs. m: 35 cm, Korának megfelelő állapotban. 2581390
11859
415
Antique
1929 MÁV Alkalmazottainak Rudolf Trónörökös Egyesülete kitüntető bizonyítványa tanuló részére, Németh Endre elnök és Székely András alelnök autográf aláírásaival, népies késő szecessziós illusztrációval és ornamentikával, törésnyommal, lapszéli kisebb folttal, 37×22 cm 2581476
11860
415
Antique
1911 Gyermekvédelmi elismerő emléklap, Raksányi Rezső (1879-1950) illusztrációjával, Khuen-Héderváry Károly (1849-1918) belügyminiszter nyomtatott aláírásával, papír, kartonra kasírozva, sérült és foltos, vetemedett, 50×69 cm 2577189
11861
415
Antique
2 db: Rézfejű cifra fokos, vas hegyű leszúróval, benne Bugac Kecskemét felirat + BK betű jeles (Bugac Kecskemét) billog 2573511
11862
415
60000
Antique
1914-es Ford T-modellnek az orrdísze, mely egyben hűtővíz hőmérő is volt. Kopott, jelzett, 14x8cm 1864014
11863
415
40000
Antique
cca 1900 Otto Fennel Söhne Kassel antik teodolit, szintező, jelzett, hiányos, m: 24 cm / Antique German theodolite, marked, incomplete, 24 cm 911310
11864
415
Antique
Gazdagon díszített antik asztali fa doboz, sérült, kulcs nélkül, 23×31 cm 2598258
11865
415
Antique
Dömötör László (1914-1995) iparművész réz padlóváza, Jelzett 49cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: