Militária

Tételek száma: 113

2 db harci repülőt ábrázoló plakát 40x50 cm egyik sérült
14179.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Német katonai overáll, méret: 7, kopásnyomokkal, egyik cipzára kissé hiányos
14180.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1918 Ipari munkáskatonák! Kétoldalas hirdetmény az első világháború végéről, 1918 novemberéből. Sérült, hajtott, foltos. 40,5x28 cm.
14181.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1857 Német nyelvű hirdetmény katonai lóvásár helyszínéről, időpontjáról
14182.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1916 XXI. mszd I. szakasz csoportképe, kartonra kasírozott fotó Schäffer Ármin műterméből, sérült karton, 17×23 cm
14183.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14184.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14185.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900 Osztrák-Magyar tüzérek nagy méretű tabló sérült, címeres kartonon. 21x15 cm
14186.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1918 Valamennyi gyároshoz, iparoshoz, kereskedőhöz, intézethez, vállalkozóhoz, minden munkáltatóhoz!, a Károlyi-kormány hadügyminiszterének, Bartha Albertnek hirdetménye az 1896-tól 1900-ig születettek bevonulásáról, szakadt, sérült, 63x40 cm
14187.

1918 "Valamennyi gyároshoz, iparoshoz, kereskedőhöz, intézethez, vállalkozóhoz, minden munkáltatóhoz!", a Károlyi-kormány hadügyminiszterének, Bartha Albertnek hirdetménye az 1896-tól 1900-ig születettek bevonulásáról, szakadt, sérült, 63x40 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1918 Hirdetmény. A magyar hadügyminiszter hirdetménye, foglyok és fegyencek tárgyában, Kassai magyar kerületi parancsnokság, Nagykároly, Róth-ny., kis lyukkal, hajtásnyomokkal, 32x23 cm
14188.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20
1918 Nagykároly, Falragasz. A magyar kormány komránybiztosának rendeletéből az alábbiakat közhirré teszem, 1918. nov. 14. ... Kiáltvány az ország összes nemzetőreihez! Ilosvay Aladár szatmár vármegye alispánja és Fényes László a magyar nemzetőrség kormánybiztosának hirdetménye, feltekerve, feltekerésből adódó hajtásnyomokkal, 47x32 cm
14189.

1918 Nagykároly, "Falragasz. A magyar kormány komránybiztosának rendeletéből az alábbiakat közhirré teszem, 1918. nov. 14. ... Kiáltvány az ország összes nemzetőreihez!" Ilosvay Aladár szatmár vármegye alispánja és Fényes László a magyar nemzetőrség kormánybiztosának hirdetménye, feltekerve, feltekerésből adódó hajtásnyomokkal, 47x32 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16
1919 Katonatestvérek! ... Éljen a forradalmi népkormány! Éljen a köztársaság!, az egyik szélén hiánnyal, 29x21 cm
14190.

1919 "Katonatestvérek! ... Éljen a forradalmi népkormány! Éljen a köztársaság!", az egyik szélén hiánnyal, 29x21 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft