Militária

Tételek száma: 113

14094.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
14095.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1996-1998 Hadak Útján. Bajtársi híradó számai egybekötve: XLVIII. évf. 1996. szept.-okt. (1956-1996, Történelemi évforduló), 448. sz.,  XLIX. évf. 1997 jan. - dec. 450-455., L. évf. 1998. jan-dec. 456-461 p. Átkötött műbőr-kötésben
14096.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1997 Hadak Útján. Bajtársi híradó. XLIX. évf. 451-453, 455. sz. 1997. március-augusztus, nov.-dec. Nem teljes évfolyam. Igényesen egybekötve. Kartonált papírkötésben.
14097.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1992 Hadak Útján. Bajtársi híradó. XLIV. évf. 420-425. sz. 1992. jan.-dec. Teljes évfolyam. Igényesen egybekötve. Kartonált papírkötésben.
14098.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2001 Hadak Útján. Bajtársi híradó. LIII. évf. 474-479. sz. 2001. jan.-dec. Teljes évfolyam. Igényesen egybekötve. Kartonált papírkötésben.
14099.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1943 Magyar Katonaújság VI. évf. kb. 20 száma, szakadásnyomokkal, két újság sérült, szétvált lapjaira, közte foltos is. Változó állapotban, két melléklettel.
14100.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1944 Magyar Katonaújság VII. évf. kb. 19 száma. Közte javított, két szám szétszakadt lapjára, szakadásnyomokkal.
14101.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1914-18 2 db I. világháborús fotólap, egyik csoportképen két katona kintütésekkel dekorált, egy másik bekötött fejjel, jelzés nélkül, mindkettő sérült és kissé foltos. 8,5×14 cm
14102.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1945 Stratert János (1916-1945) őrvezető gyászjelentése, aki a németek ellen vívott felszabadító hadjárat alkalmával hazája védelmében (...) hősi halált halt, tábori posta nyomtatvány, ritka!
14103.

1945 Stratert János (1916-1945) őrvezető gyászjelentése, aki "a németek ellen vívott felszabadító hadjárat alkalmával hazája védelmében (...) hősi halált halt", tábori posta nyomtatvány, ritka!

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1916 Pihenő a fronton kialakított faépület előtt szemben lovon dr. Czelláth Árpád miskolci ügyvéd, fotó szép állapotban, hátoldalon feliratozva, 13,5×8,5 cm
14104.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1916 Síelő magyar katonai egység csoportképe, fotó, szép állapotban, 9×13,5 cm
14105.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft