Bolhapiac Tételek száma: 786
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2556525
12732
415
Flea Market
Többfunkciós bicska rozsdafoltokkal 2569100
12733
415
Flea Market
Fém gyertyakoppintó, kopott, m:6cm 2566096
12734
415
Flea Market
Szecessziós ón váza, kopott, jelzett, m:10 cm 2466086
12735
415
Flea Market
Kis manikűrkészlet, 4 db-os, tokban, rozsdás 2419880
12736
415
Flea Market
Korallszínű bizsu nyaklánc 2419894
12737
415
Flea Market
Dupla soros, gyöngyökkel és strasszokkal díszített bizsu nyaklánc 2419906
12738
415
Flea Market
2 db bizsu karkötő, jó állapotban 2599949
12739
415
Flea Market
Victorinox több funkciós svájci bicska, tokban, h: 6 cm 2601014
12740
415
Flea Market
Bornz kereszt függő, plasztikus díszítéssel, hátoldalán német nyelvű felirattal. 9x7 cm 2601017
12741
415
Flea Market
Bronz vallási fém függő, mindkét oldalán plasztikus figurális díszítéssel, egyik oldalán német nyelvű felirattal. 6x5 cm 2601815
12742
415
Flea Market
kb. 40 db régi tollhegy fém dobozban 2607518
12743
415
Flea Market
Monogramos pecsétnyomó, h: 6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft