Könyvek: Vallás

Tételek száma: 49

Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Bp., 1981, Helikon Kiadó, (Kner Nyomda.) Kísérőfüzettel. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés, jó állapotban
17268.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Bedy Vince dr.: A győri székesegyház története. Győr, 1936, Győregyházmegyei Alap Nyomdája. Újrakötött műbőr kötés, jó állapotban.
17269.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Jezis moja ziadost. Modlitebná kniha s malym spevníkom pre kazdého katolickeho krestana. [Szlovák nyelvű katolikus imakönyv, énekeskönyv.] Turc. Sv. Martin (Turócszentmárton), 1881, Tlacou kníhtlaciarsko-úcastinárskeho spolku, 391+(8) p. + 3 t. Szlovák nyelven. Korabeli rézveretes, kapcsos bőrkötés, sérült állapotban, a könyv elején a lapok nagyrészt elváltak a kötéstől, néhány lap kijár, néhány hiányos/hiányzó lappal.
17270.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14
Ruschek Antal: A keresztény nő. R. Hirsch Nelli rajzaival. Bp., 1898., Szent István-Társulat. Kiadói festett, aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, a címkép szakadt, ceruzás aláhúzásokkal, firkákkal.
17271.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Aschenbrier Antal: A kath. egyház autonómiájáról Magyarországban. Bp., 1893., Pfeifer Ferdinánd. Kiadói papírkötés, régi intézményi bélyegzéssel, javított gerinccel.
17272.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Waigand József: A pápák a hithirdetés szolgálatában XVI. Gergelytől XI. Piusig. Bp., 1938., Unio Cleri Pro Missionibus. Kiadói papírkötés, a borítón Tiszteletpéldány bejegyzéssel.
17273.

Waigand József: A pápák a hithirdetés szolgálatában XVI. Gergelytől XI. Piusig. Bp., 1938., "Unio Cleri Pro Missionibus". Kiadói papírkötés, a borítón "Tiszteletpéldány" bejegyzéssel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hunyadi László: A világ vallásföldrajza. Vallástörténet és vallásföldrjaz. Bp., 1995., Végeken. Kiadói papírkötés.
17274.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kenessey Csaba: Herberiana avagy a keresztény tragédia. 1991. Kiadói kissé kopott papírkötés.
17275.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Dr. Schneider C. M.: A század alkonyán. Elmélkedések a katholikus egyházról és a társadalomról. - - német műve után fordította Adjutus Secundus. Szatmár, 1900., Pázmány-Sajtó, 4+355+1 p. Korabeli kopott egészvászon-kötésben.
17276.

Dr. Schneider C. M.: A század alkonyán. Elmélkedések a katholikus egyházról és a társadalomról. - - német műve után fordította Adjutus Secundus. Szatmár, 1900., "Pázmány-Sajtó", 4+355+1 p. Korabeli kopott egészvászon-kötésben.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17277.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Máthé Ferenc: Kath. egyházi vonatkozású világi törvények és jogszabályok gyűjteménye. (Ius Speciale.) Csongrád, 1936., László és Szekeres, 200 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, foltos.
17278.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Nyíri Sándor: A nagybirtok vallásügyi magatartása a 18. században. Bp., 1941., Sylvester Rt., 89+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, az utolsó lapon kis szakadással.   K. Kovács Péter (1912-1981) néprajzkutató, etnográfus névbejegyzésével.
17279.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft