Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 37

Kálmán Zsófia - Könczei György: A Taigetosztól az esélyegyenlőségig. Bp., 2002., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
17165.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
14
17166.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17167.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17168.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A N. Leontyev: A pszichikum fejlődésének problémái. Ford.: Mikus Gyula. Bp., 1964., Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17169.

Kikiáltási ár:
800 Ft
V. V. Szokolov: Spinoza filozófia és a jelenkor. Ford.: Láng Rózsa. Bp., 1981., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány.
17171.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17172.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17173.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17174.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
vitéz Mike Gyula Dr.: Magyar statisztikai zsebkönyv VI. évfolyam 1937. Bp., 1937, Pátria. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17175.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17176.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17177.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft