16566.
415. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
5 000 Ft
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal, időrendi táblázatokkal (mellékletek.) Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, a időrendi táblázatokon szakadással.