Németh Lajos: Csontváry. Bp.,1974, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500013/Nemeth-Lajos-Csontvary-Bp-1974-Corvina-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kiadoi-a-gerincen-kis~II2558611
2558611
16752
415
Books: Architecture, Art
Leírás: Németh Lajos: Csontváry. Bp.,1974, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói a gerincén kissé kopott papír védőborítóban, szakadt papírvédőborítóban, kiadói kopott kartontokban.
: tánczos_gábor