Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 225

Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1995, Háttér. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.;   Batári Ferenc: Európai bútorok a XV-XVII. században. Bp., 1973, Népművelési Propaganda. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.;  Festett népi bútorok. Kiállítási katalógus. Összeáll.: Sándor Ildikó. Szentendre,1985,Népművészetek Háza. Kiadói papírkötés.
16762.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Helmut Schwarz-Ansgar Henze-Marion Faber: Eisenzeit. Geschichte des Metallbaukastens. Schriften des Spielzeugmuseums Nürnberg, Band I. Nürnberg, 1995., Museen der Stadt Nürnberg-Spielzeugmuseum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban,
16763.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Klaus-Jürgen Sembach: Greta Garbo Portraits 1920-1951. München,1985,Schirmer-Mosel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16764.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hanspeter Landolt-Theodor Seeger: Schweizer Barockkirchen. Frauenfeld,1948,Huber. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban, néhány lapon sérülésnyommal.
16766.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Hangya András (1912-1988): Crtezi, skice. Újvidék, 1960, Forum. Délszláv nyelvű bevezetővel, Hangya András műveinek reprodukcióival.
16767.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ybl Ervin: Lotz Károly élete és művészete. Bp., 1938 MTA, Kiadói papírborítékban
16768.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kállai Ernő: Új magyar piktúra 1900-1925. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban + 3 db katalógus - Zoltán Tölg-Molnár; Révész László László; 11 ungarische Künstler.
16769.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16770.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kallen, Eve Marie: Tarr 60. Bp., 2005. Underground. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. 361p. Angol nyelvű
16771.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bernáth Aurél - Szobor Zénó: Lássuk, mire megyünk ketten. Dedikált! Bp., 1973. Móra. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
16772.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
A magyar falu építészete. A Magyar Építőművészek megbízásából szerkesztették Károlyi Antal, Perényi Imre, Tóth Kálmán és Vargha László. Település c. tanulmányt írta Perényi Imre. Építkezés c. tanulmányt írta: Vargha László. Falukép c. tanulmányt írta: Károlyi Antal. Bp., 1955., Műszaki, 202 p. A 49. oldaltól fekete-fehér fotókkal. Kiadói foltos egészvászon-kötés. Megjelent 2000 példányban.
16773.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Alte Ungarische Kirchen. Anciennes Églises Hongroises. Hungarian Churches of Yore. Bp., én., Műemlékek Országos Bizottsága/Magyar Könyvbarátok ,(Kir. Magy. Egyetemi Ny.). 244 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16774.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft