Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 303

17405.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17406.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tűz Tamás: Jelen voltam. Toronto, 1976.,Amerikai Magyar Írók. Emigráns kiadás. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Tűz Tamás (1916-1992) író által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
17407.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
May Károly: Uti kalandjaim a Balkánon. Bp., é.n. Eisler Kopott festésű egészvászon kötésben, gerincen szakadással
17408.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Steinhoffer Károly: Béni a könyvmoly szomoru viszontagságai. Történet a libriséletből. Bp., é.n. Szerzői. Kiadói, vaknyomott vászonkötésben
17409.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Nyugot költőiből. Ford. Jánosi Gusztáv. Veszprém, 1867. Ramazatter. 192 l. Aranyozott egészbőr kötésben, festett lapszélekkel, kopott.
17410.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Pap Károly: Azarel. Első kiadás. Azarel. Bp. (1938) Nyugat. 231 l. Kiadói egészvászon-kötésben
17411.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17412.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17413.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17414.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17415.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17416.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft