cca 1910 Család kutyával. Vintage fotó szecessziós kartonon, jelzés né... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~500021/cca-1910-Csalad-kutyaval-Vintage-foto-szecesszios-kartonon-jelzes-nelkul-karton-serult-C3~II2581343
2581343
13774
415
Photo
Leírás: cca 1910 Család kutyával. Vintage fotó szecessziós kartonon, jelzés nélkül, karton sérült és kopott, fotó kissé kopott. 12×16,5 cm
: ra