cca 1975 Gyertyás László (1947-1994): Nyugodt öregség. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, néhány apró lyukkal / sérüléssel, 40x26 cm
Gyertyás László (1947-1994): Múló idő. Nagyméretű művészfotó, hátoldalán feliratozott, több (magyar és külföldi) pecséttel jelzett, sarkain apró lyukakkal / kis sérüléssel, 40x30 cm
1930 Róma, Constantinus császár diadalíve, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotó, feliratozva, aláírva, pecséttel jelzett, ezüstzselatinos fotópapíron, 16x22,5 cm
cca 1962 Miskolc, szocreál lakótelep építése téglából, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 1 db vintage fotó, jelzés nélkül, ezüstzselatinos fotópapíron, 18x17,7 cm