Weber József (?-?): Csend. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle sérült.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Weber-Jozsef-Csend-Rezkarc-papir-jelzett-lap-szele-serult-18x23-5-cm~II2602697
2602697
10445
415
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,03 EUR , 7,65 USD
Leírás: Weber József (?-?): Csend. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle sérült. 18x23,5 cm
: pk