Peske Géza (1859-1934): Hógolyózó fiú. Olaj, vászon, jelzett, kissé sé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Peske-Geza-1859-1934-Hogolyozo-fiu-Olaj-vaszon-jelzett-kisse-serult-Dekorativ-kis~II2606495
2606495
10320
415
40000
Leírás: Peske Géza (1859-1934): Hógolyózó fiú. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 70×50 cm
: nagy_andras